دانلوددانلود فیلم

فیلم تجاوز جنسی به بهاره دختر ۶ ساله افغانی در خمینی شهر اصفهان

فیلم تجاوز جنسی به بهاره دختر ۶ ساله افغانی در خمینی شهر اصفهان

فیلم تجاوز جنسی به بهاره دختر 6 ساله افغانی در خمینی شهر اصفهان
فیلم تجاوز جنسی به بهاره دختر ۶ ساله افغانی در خمینی شهر اصفهان

فیلم تجاوز جنسی

فیلم تجاوز جنسی به بهاره دختر ۶ ساله افغانی در خمینی شهر اصفهان دختر ۶ ساله اهل افغانستان، مهاجر در شهر خمینی اصفهان، که چند روز پیش توسط یک مرد ایرانی تقریبا ۲۴ الی ۳۰ ساله مورد تجاوز قرار میگیرد.

دختر ۶ ساله که بهاره نام دارد در کوچه جلوی درب مشغول بازی بوده که مرد متجاوز در فرصت مناسب جلوی دهان بچه را گرفته و چشمش را میبندد و در خرابه ای که نزدیک به خانه بهاره بود میبرد و به او تجاوز میکند، دختر ۶ ساله بیهوش میشود و بعد ا ز چند ساعت همسایه بهاره او را بغل میکند و به درب خانه میبرد.

با دیدن وضعیت وخیم بهاره او را سریع به بیمارستان اشرفی اصفهانی انتقال میدهد خانواده بهاره به پلیس شکایت میکند و با گفتن اینکه متجاوز ایرانی است متوجه غیر عادی پلیس میگردن و برای جلوگیری از رسانه ای شدن قضیه خانواده بهاره را تحت فشار قرار میدهند و حتی از انتقال گوشی خانواده بهاره به داخل بیمارستان جلوگیری میشود، و پلیس ایران به خانواده بهاره هشدار میدهد تا این .موضوع رسانه ای نگردد.

به دنبال پخش گزارش‌های تأیید نشده‌‌ای در مورد تجاوز به یک دختر خردسال مهاجر در خمینی شهر اصفهان، یک عضو خانواده این دختر ضمن تأیید این رویداد، از وعده مقام‌های پلیس برای پی‌گیری جدی این رویداد خبر می‌دهد.

به گزارش آوا گزارش‌های تأیید نشده‌‌ای از روز چهارشنبه گذشته پیرامون تجاوز بر یک دختر‌ افغانستانی در خمینی شهر اصفهان در صفحات اجتماعی منتشر شد.

محمدرضا کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار صدای افغان تأیید می‌کند که هفته گذشته برادرزاده‌اش بهاره مورد تجاوز سه مردناشناس قرار گرفته است.

به گفته آقای کریمی، بهاره ۵ سال دارد و هم‌اکنون از وضعیت عمومی و بهداشتی خوبی برخوردار است.

اما وی در مورد جزییات این حادثه چیزی نمی‌گوید و خاطرنشان می‌کند که مقام‌های مسئول در خمینی شهر وعده داده‌اند که این موضوع را به صورت جدی مورد پی‌گیری قرار می‌دهند و به همین خاطر، آن‌ها در شرایط کنونی حاضر به رسانه‌‌ای کردن این حادثه و جزییات آن نیستند.

بیشتر بخوانید : فیلم ماجرای تجاوز جنسی ناظم مدرسه غیرانتفاعی غرب تهران خرداد ۹۷

این در حالی است که وقوع این رویداد از چند روز به این‌سو عملا رسانه‌یی شده و در صفحات اجتماعی دست به دست شده است.

آقای کریمی افزود که منتظر پی‌گیری این حادثه از سوی نیروهای انتظامی و قضایی هستند، اما اگر وعده‌های آن‌ها عملی نشد و به نتیجه‌ نرسید، در آن صورت جزییات این حادثه را رسانه‌یی خواهند کرد.

او در پاسخ به سوالی در مورد هویت افراد متجاوز، گفت که هنوز این افراد شناسایی نشده اند.

در همین حال، مسعود فریادی ، مسئول امور حوادث و زندانیان سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در تهران با تأیید این حادثه می‌گوید که قضیه تحت بررسی پلیس و کمیساریای سازمان ملل در امورپناهندگان قرار دارد.

به گفته وی، متأسفانه متهمین قضیه هنوز دستگیر نشده اند.

بر اساس گزارش‌هایی که در صفحات اجتماعی منتشر شده، بهاره ۵ ساله در کوچه جلوی خانه‌شان در خمینی شهر، مشغول بازی بوده که مردان متجاوز در فرصت مناسبت جلوی دهان او را گرفته و چشمش را می‌بندند و به خرابه‌‌ای که نزدیک خانه آن‌ها بوده، می‌برد و به او تجاوز می‌کنند. .

به دنبال این رویداد، دختر ۵ ساله بیهوش می‌شود و بعد از چند ساعت، همسایه بهاره او را پیدا کرده و به خانه آن‌ها می‌برد‌ و با دیدن وضعیت دختربچه او را سریع به بیمارستان اشرفی اصفهانی انتقال می‌دهند.

دانلود فیلم تجاوز جنسی

گردآوری: گلناک Golnak.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا