اخبار

درگیری متفاوت بازیگران با ماسک در جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۰ – ایران فور فان

 • درگیری متفاوت بازیگران با ماسک در جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۰ – ایران فور فان

  جشنواره فیلم فجر در روز ۲۲بهمن به پایان رسید. جشنواره چهلم یکی از پرحاشیه ترین جشنواره های چند دهه اخیر بود. امروز در ایران فور فان می خواهیم ویدئویی از حضور بازیگران با ماسک در جشنواره فجر را برای شما قرار دهیم با ما همراه باشید.

  درگیری بازیگران با ماسک

  در این ویدئو درگیری بازیگران با ماسک را در جشنواره فجر می بینید

  ویدئویی از بازیگران در جشنواره فجر

  حاشیه‌های داوری در جشنواره فیلم فجر

  به گزارش رسانه‌های اصول‌گرا انتخاب بهترین فیلم از نگاه مردم، یکی از چالش‌برانگیزترین سیمرغ‌های جشنواره فیلم فجر را ر قم می‌زند. همچنین به گزارش این رسانه‌ها یک تهیه‌کننده با ادعای اینکه مچ سامانه جمع‌آوری آرای مردمی جشنواره فیلم فجر را گرفته، مدعی تقلب این سامانه به نفع یک فیلم خاص شده است.

  بازیگران با ماسکجشنواره فیلم فجر

  به عقیده این رسانه‌ها آنچه تا روز پنجم شاهد آن بودیم، حضور فیلم‌هایی ضعیف و متوسط بود که حتی شاید برخی از آن‌ها شانس حضور در جشنواره‌های محلی را هم نداشتند.

  این رسانه‌ها با تاکید بر اینکه فیلمی را نمی‌توان پیدا کرد که تحسین منتقدان را به همراه داشته باشد آورده‌اند که از نواقص بزرگ این دوره از جشنواره، اصرار بر جوان‌گرایی به جای کشف استعداد جوان است و آنچه حداقل تا امروز در جشنواره دیده شده، این است که رانت نام پدر شاید باعث شود پسر یک فیلم را کارگردانی کند و آن را به جشنواره راه دهند. به بهانه ویدئو درگیری بازیگران با ماسک در جشنواره درباره حواشی این جشنواره بیشتر صحبت می کنیم.

  بازیگران با ماسکحواشی جشنواره فجر

  به گزارش رسانه‌های اعتدال‌گرا به اعتقاد تعداد زیادی از صاحب‌نظران فیلم سینمایی موقعیت مهدی را می‌توان پدیده چهلمین جشنواره فیلم فجر دانست. این رسانه‌ها معتقدند ســازندگان ۲۸۸۸ کوشیده‌اند تا به تصویری تازه‌تر دست یابند که به گفته خودشان از کلیشه‌های مرسوم سینمای دفاع مقدس به دور باشد.

  رسانه‌های اصلاح‌طلب نیز به موضوع حاشیه‌های سیمرغ بهترین فیلم از نگاه مردم پرداخته و آورده‌اند: درباره سامانه سمفا شائبه‌هایی وجود دارد که یکی از آن‌ها در پیش‌فروش بلیت‌هاست. ما در جشنواره بزرگانی را داریم که طبیعی است به خاطر اسم‌شان بلیت فیلم‌هایشان خیلی زود فروخته شود، مثل آقای کیمیایی و محمدحسین مهدویان.

  اینستاگرام و ایرنا

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا