اخبار

سلبریتی های مرد هالیوود که درس عاشقی و وفاداری را خوب بلدند – ایران فور فان

 • سلبریتی های مرد هالیوود که درس عاشقی و وفاداری را خوب بلدند – ایران فور فان

  اکثر مردم اغلب سلبریتی های مرد هالیوود را برای موفقیت ها، ثروت، قدرت و ظاهر خوبشان تحسین می کنند ولی برخی از آنها را می توان برای داشتن تعهدهای طولانی و ماندگار به همسرانشان بیش از هر چیزی تحسین کرد.

  وفادارترین سلبریتی های مرد هالیوود

  در هالیوود اغلب عشق ها و ازدواج ها دوام چندانی ندارد و به گزارش ایران فور فان کمتر پیش می آید که شاهد دوام عشق در بین چهره های معروف و سینمایی هالیوود باشیم تا حدی که هواداران در حیرت می مانند که آیا به راستی عشق واقعی وجود دارد؟! ولی خوشبختانه در این بین عده معدودی از مردان هالیوودی هستند که درس عاشقی را خوب بلدند همیشه عشق و حمایت بی قید و شرطی به همسرانشان دارند.

  کیت اربن

  پس از گذشت ۱۵ سال از زندگی مشترک و دو فرزند، ازدواج بین بازیگر معروف نیکول کیدمن و همسرش خواننده استرالیایی کیت اربن هنوز بسیار عاشقانه است. اربن در یکی از مصاحبه های خود اعتراف کرد: “ملاقات با او و ازدواج با او زندگی ام را تغییر نداد، بلکه تازه زندگی برایم شروع شد. به معنای واقعی کلمه برایم اینطور بود: “خب، زندگی شروع شد.””

  این زوج در سال ۲۰۰۵ آشنا شده و یک سال بعد ازدواج کردند، هرچند اوایل ازدواجشان با مشکلاتی رو به رو بودند. کیت دچار اعتیاد بود و باید با یک تصمیم زندگی اش را تغییر می داد. او تصدیق می کند رابطه اش با نیکول به او کمک کرد از این مشکل برنده بیرون بیاید: “برای اولین بار در زندگی ام، توانستم قید اعتیاد را بزنم.” نیکول نیز اغلب تعهد همسرش به زندگی مشترکشان به خصوص بعد از فوت پدرش را تحسین می کند: “اینکه همسرم، جای او را بگیرد، مرا به گریه می اندازد. او شگفت انگیز است. من او را نگه می دارم، من هر کاری برای این مرد انجام می دهم.”

  سلبریتی های مرد هالیوودکیت اربن

  پیرس برازنان

  پیرس برازنان از سلبریتی های مرد هالیوود و بازیگران بسیار مطرح است که در شمار زیادی از نقش های سینمایی بازی کرده ولی شاید بهتر باشد بگوییم اولویت همیشگی او قبل از بازیگری، نقش او به عنوان همسر و پدر در خانواده است. پیرس قبل از ازدواج با همسر فعلی اش کیلی، با همسرش کسندرا هریس ازدواج کرده و یازده سال زندگی مشترک داشتند ولی متاسفانه در سال ۱۹۹۱ پس از فوت کسندرا بر اثر سرطان، ازدواج آنها به پایان رسید. برازنان و هریس یک فرزند مشترک داشتند و این بازیگر بعد از فوت همسرش، دو بچه دیگر هریس از ازدواج سابقش را نیز فرزند خواندگی پذیرفت.

  طبق گفته پیرس، همسرش کیلی اسمیت که در سال ۱۹۹۴ با او آشنا شد، به او در سپری کردن این دوران سخت از زندگی اش کمک کرد. پس از گذشت ۲۲ سال از ازدواج پیرس و کیلی، همچنان رابطه عاشقانه شان را حفظ کردند. ازجمله وی در یکی از مصاحبه هایش گفت: “کیلی شگفت انگیزترین مادر و زن است، من ۲۷ سال شاهد زندگی مان بودم که شکفته می شد و رشد می کرد و هنوز هم رویاهای بسیار زیادی است که می توانیم داشته باشیم.” همچنین وقتی همسر او به دلیل افزایش وزن، سوژه نقد و تمسخر رسانه ها و دیگران شد، وی در حمایت از همسرش گفت: “من به شدت عاشق تمام انحناهای بدن او هستم. در چشم من او زیباترین زن است.”

  سلبریتی های مرد هالیوودپیرس برازنان و همسرش کیلی

  سلبریتی های مرد هالیوود : جان بون جووی

  جان بون جووی ستاره موسیقی راک در سال ۱۹۹۸ با همکلاسی دبیرستان و عشق دوران نوجوانی اش دوروتیا هارلی ازدواج کرد و با گذشت چند دهه از ازدواجشان، آنها به لطف پیوند خانوادگی نزدیکی که دارند، رابطه عاشقانه خود را حفظ کردند. حاصل ازدواج آنها چهار فرزند است. به گزارش ایران فور فان دختری به نام استفانی و سه پسر به نام های جیکوب، جس و رومئو دارند.

  در مصاحبه ای وقتی از بون جووی پرسیده شد راز ازدواج موفق و طولانی آنها چیست، او در جواب گفته بود راز آن در “احترام متقابل” است: “ما با هم بزرگ شدیم و بزرگ می شویم. ما واقعا همدیگر را دوست داریم و می خواهیم که وقتمان را با هم بگذرانیم.”

  در کنار عشقشان به یکدیگر، این زوج در زمینه کمک و یاری رساندن به دیگران نیز فعال هستند. از جمله آنها تاکنون چندین رستوران محلی تحت عنوان “Soul Kitchen” راه اندازی کردند که در آن افراد نیازمند می توانند رایگان غذا بخورند. بون جووی در مصاحبه ای گفته بود: “من خوشحال تر می شوم اگر کاری که برای امرار معاش انجام می دهم را دوست داشته باشم، من کارم را در کنار خانواده ام درست انجام می دهم و دنیا را فقط کمی بهتر می کنم.”

  سلبریتی های مرد هالیوودجان بون جووی

  هیو جکمن

  از دیگر سلبریتی های مرد هالیوود که برای وفاداری اش شناخته شده، هیو جکمن است. ازدواج این بازیگر معروف با دبرا لی فرنس که ۱۳ سال از او بزرگتر است از سال ۱۹۹۶ تاکنون از موانع زیادی به سلامت عبور کرده است. از مخالفت های زیاد برای اختلاف سنی شان گرفته تا انتقادهای شدیدی که به وزن و ظاهر همسر او می شد، ولی هیو جکمن همیشه در لحظات تلخ و شیرین، عاشق همسرش باقی مانده است. از جمله اینکه دبرا تاکنون دو بار سقط جنین داشت و در نهایت این زوج دو کودک را به فرزندخواندگی پذیرفتند.

  جکمن در مصاحبه ای گفته پس از همان اولین روزهایی که یکدیگر را دیدند، می دانست که دبرا همان همسر رویاهایش است: “من در همان دو هفته اول پس از آشنایی با دب، می دانستم قرار است بقیه عمرمان را با هم سپری کنیم.”

  هیو جکمنهیو جکمن

  کوین بیکن

  در سال ۱۹۸۷ وقتی بازیگر معروف کوین بیکن با بازیگر کایرا سدویک آشنا شد اعتراف کرد فورا عاشق او شده است. آنها در سال ۱۹۸۸ با هم ازدواج کردند و چیزی نگذشت که صاحب اولین فرزند شدند و در سال ۱۹۹۲ نیز دومین فرزندشان به دنیا آمد و اکنون هر دو فرزند آنها حرفه والدینشان را دنبال می کنند.

  کوین علاوه بر اینکه همسرش را در امور بچه داری حمایت می کرد بلکه در حرفه اش نیز او را تشویق به کارگردانی کرد. او همیشه او را باور دارد و مدام به او می گوید: “تو می توانی اینکار را انجام دهی.” بیکن تصدیق می کند که همسرش فداکاری های زیادی برای او کرده است: “در بسیاری از موقعیت ها، به خاطر بچه ها او در زمینه کاری تصمیم هایی را گرفت که برای کارش بهترین نبود.” این بازیگر در یکی از پست های خود در اینستاگرام درباره همسرش نوشت: “او زن رویاهای من و موسیقی زندگی ام است.”

  کوین بیکنکوین بیکن و همسرش در گذشته
  کوین بیکنکوین بیکن

  سلبریتی های مرد هالیوود : روبرتو بنینی

  این بازیگر و کارگردان معروف ایتالیایی که فیلم های سرشناسی همچون “زندگی زیباست” را در کارنامه کاری خود دارد، بیش از چهل دهه است که با بازیگری به نام نیکولتا براسچی ازدواج کرده است. آنها در طول زندگی مشترک خود به عنوان شریک عشقی، کاری و هنری با یکدیگر پستی بلندی های زیادی را گذراندند. از جمله روبرتو پس از تصادف وحشتناک همسرش در سال ۲۰۱۲ که برای همیشه صورت او را تغییر داد، همچنان در کنار او ماند.

  در ۷۸امین جشنواره فیلم ونیز وقتی بنینی جایزه اش را دریافت کرد در سخنرانی خود آن را به همسرش تقدیم کرد و گفت: “من نمی توانم این جایزه را به تو تقدیم کنم چرا که این جایزه از اول هم برای تو بوده، ما در طول این چهل سال همه کارها را با هم انجام دادیم. اگر بخواهیم زمان را اندازه بگیریم، یا با توست و یا بدون تو. ما این جایزه را با هم تقسیم می کنیم: من انتهای آن را می گیریم و مابقی برای توست. اگر من کاری کردم که نتیجه خوبی داشته به لطف تو، استعداد تو و زنانگی تو بوده. تو در نگاه اول نور و عشق منعکس می کنی.”

  روبرتو بنینیروبرتو بنینی و همسرش

  تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی ایران فور فان

  بخش اختصاصی ایران فور فان

  منبع: brightside

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا