اخبار

افشاگری حسین مهری از حاشیه‌های پخش‌ نشده و جنجالی «شب‌های مافیا» – ایران فور فان

 • افشاگری حسین مهری از حاشیه‌های پخش‌ نشده و جنجالی «شب‌های مافیا» – ایران فور فان

  فینال سری جدید شب های مافیا با حواشی بسیاری همراه بود. در این قسمت حامد آهنگی با ناراحتی از بروز تقلب بازی را ترک کرد. حسین مهری از بازیگران این فصل مسابقه با انتشار متنی حواشی پشت پرده این برنامه را فاش کرد. امروز در ایران فور فان می خواهیم افشاگری حسین مهری را از پشت پرده شب های مافیا برای شما قرار دهیم.

  افشاگری حسین مهری بازیگر

  حسین مهری، بازیگر که در قسمت‌های اخیر مجموعه نمایش خانگی «شب‌های مافیا» شرکت کرده است، به بیان روایتی از حاشیه‌های پخش‌نشده از این برنامه پرداخت.

  در قسمت دوم از فصل پنجم «شب‌های مافیا ۴»، حامد آهنگی با لو دادن نقش خود توسط گرداننده از بازی اخراج شد و همین اتفاق اعتراض برخی دیگر از شرکت‌کنندگان در نقش شهروند و همچنین انتقاد بیننده‌ها را به دنبال داشت.

  این بازیگر با بیان اینکه قسمت‌های اخیر «شب‌های مافیا» هم روی بیننده و هم بازیکنان بازی تاثیر منفی گذاشته است، در این زمینه اظهار کرد: خود من از قبل پیشنهادهایی را به کارگردان درباره جلوگیری از این حواشی ارائه دادم که اگر آنها رعایت می شد، دیگر هیچ شک و شبهه ای نه برای بینندگان و نه برای بازیکنان به وجود نمی آمد.

  پیشنهادها این بود که ماسک بزنیم، موبایل همراهمان نباشد و بین بازیکنان و عوامل یک پرده مشکی زده شود که مشخص نباشند و بازیکنانی که از بازی خارج می شوند، از سوی بازیکنان داخل دیده نشوند. اما نمی دانم چرا شاید به دلیل شکل اجرایی برنامه یا احترام به شرکت کنندگان خیلی این پیشنهادها پذیرفته نشد. البته اجرایی کردن این پیشنهادها برای جلوگیری از حاشیه ها زمان نمی برد و زمانی این پیشنهاد مطرح شد که یک روز به ضبط مانده بود.

  افشاگری حسین مهریافشاگری حسین مهری درباره شب های مافیا

  درباره پشت صحنه مافیا

  وی در لایوی اینستاگرامی در صفحه شخصی اش درباره پشت صحنه برنامه چنین مدعی شد: در دست دوم بازی اتفاقاتی افتاد که من ترجیح دادم آن را به مردم بگویم. زمانی که برنامه را ضبط کردیم به آقای سعید ابوطالب، کارگردان گفتم که مخاطبان این قسمت را قطعا دوست نخواهند داشت اما ایشان نظر دیگری داشتند.

  متاسفانه زمانی که بازی آغاز شد و چهار نفر از بازیکنان صحبت کردند، دیدم که دو نفر از بازیکنان بیرون را نگاه می کنند و تقریبا تایید می گیرند و آن رابطی که تایید را می فرستاد را هم دیدم که چه کسی است. همان جا مقابل همه واضح اعلام کردم، کمی هم فضا سنگین شد و بازیکنانی که مافیا بودند از اینکه تقلب صورت می گیرد ناراحت بودند. خود شهروندان هم ناراحت بودند و آن افرادی هم که تقلب کردند کمی نگران شدند و این جو خوبی برای بازی ایجاد نکرد.

  مهری در ادامه مطرح کرد: هیچگاه اسمی از آن دو بازیکن نمی برم؛ چراکه به هر حال در نهایت بازی بوده و قرار بوده یک فضای تفریحی باشد و شیطنت شد. همان ابتدا مشخص شده بود من مافیا هستم و یکسری کمک ها رسیده بود و به همین دلیل حامد آهنگی هم بعد از اینکه من بیرون رفتم این تصمیم را گرفت و ماجرا از این قرار بود.

  افشاگری حسین مهریشب های مافیا

  افشاگری حسین مهری

  اگر مخاطبان با دقت بازی را ببینند کامل متوجه می شوند.
  در صورتی که خود گروه مافیا از محمدرضا علیمردانی گرداننده گرفته
  تا کارگردان و دوستان دیگر، تلاششان این بود که بازی سالم و سلامت صورت بگیرد.
  واقعا گاهی پیش می آمد که مجبور بودم بروم و ببینم ماجرا از چه قرار است
  و می دیدم که کسی را گذاشتند که تقلب صورت نگیرد.

  خیلی مراقبت می شد ولی متاسفانه شیطنتی شد و در نهایت آن دست دوم خیلی به ذائقه مخاطب خوش ننشست و من هم اگر اتفاقاتی از این دست بیفتد اعتمادم کامل از دست می رود.

  این بازیگر همچنین درباره پیشنهاد یکی از بازیگران شرکت کننده گفت:
  پیشنهاد این بازیگر این بود که مخاطبان دوست دارند بازی طول بیشتری داشته باشد،
  کنش داشته باشد و شک و شبهه بین بیننده و بازیکنان ایجاد شود
  و سریع معرفی نکنیم. این موضوع فکر من را به هم ریخت و تمرکزم را
  از دست دادم و روز بدی را داشتم و خیلی خوب بازی نکردم.

  اما زمانی که دست سوم شد من و حامد آهنگی حالمان خیلی گرفته بود،
  بقیه مافیا نیز همین طور. حامد آهنگی پیشنهاد داد انرژی بگذاریم
  و دست سوم را خوب بازی کنیم تا مخاطبان هم دوست داشته باشند
  که فکر می کنم مخاطبان دوست داشته باشند و فکر می کنم در دست سوم
  شیطنتی اتفاق نیفتاد اما در دست دوم اینگونه نبود و چیزهایی که گفتم
  را دیدم و گفتم که آن را برای مخاطبان مطرح کنم.

  همشهری آنلاین

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا