اخبار

عذرخواهی سجاد غریبی هالک ایرانی پس از شکست از گوریل قزاقستان – ایران فور فان

 • عذرخواهی سجاد غریبی هالک ایرانی پس از شکست از گوریل قزاقستان – ایران فور فان

  هالک ایرانی پس از حواشی عجیب و غریب چند ماه اخیر و انتشار ویدئوهایی از او تصمیم گرفت مبارزه کند. او شب گذشته با جومانوف آلمات باخیتوویچ قزاقستانی که به گوریل معروف است مبارزه کرد که به شکل افتضاحی شکست خورد. در ایران فور فان عذرخواهی سجاد غریبی از مردم را بعد مسابقه می بینید

  عذرخواهی سجاد غریبی از مردم

  سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی پس از شکست تحقیر آمیز مقابل گوریل قزاقستانیو از مردم ایران عذرخواهی کرد.

  ویدئویی از گ ریه هالک ایرانی بعد از باخت

  جزئیات مبارزه هالک ایرانی با گوریل قزاقزستان

  سجاد غریبی بالاخره دیشب در دبی اولین تجربه مبارزه اش در درون رینگ را انجام داد و مقابل تایتان قزاق یا گوریل قزاق ایستاد. مبارزه این دو یک فاجعه و افتضاح کامل بود، همان چیزی که انتظار می رفت. هیچ یک از این دو تجربه قبلی بوکس حرفه ای یا حتی آماتور نداشت و همین موضوع کیفیت مبارزه آن ها را نشان می داد.

  جومانوف آلمات باخیتوویچ اما ظاهراً مشت های بیشتری انداخته بود و برتری خود را در مسابقه دیشب به هالک ایرانی نشان داد. سجاد غریبی علیرغم تمام حواشی و کری خوانی هایش در بیش از یک سال گذشته برای مارتین فورد و بعدتر گوریل قزاق، هیچ پاسخی برای مشت های باخیتوویچ نداشت و تقریباً کاری جز فرار و پشت کردن به حریف خود انجام نداد.

  عذرخواهی سجاد غریبیشکست سجاد غریبی

  تنها یک دقیقه بعد از شروع مسابقه در راند اول بود که داور دخالت کرده و به او فرصتی برای تسلیم شدن یا ادامه مبارزه و مشورت با مربی اش داد و غریبی توانست بعد از لحظاتی به مبارزه بازگردد. دقیقه دوم راند اول نیز او به فرار و پشت کردن به حریف خود ادامه داد هر چند یک بار تایتان قزاق تعادلش را از دست داده و زمین افتاد در حالی که سجاد غریبی به او حمله ور شده و سعی کرد او را ناک اوت کند.

  آبروریزی سجاد غریبی هالک ایرانی ؛ فرار از دست رقیب و شکست در ۲ دقیقه

  سجاد غریبی که در همان ثانیه های اول مبارزه نفسش به شماره افتاده و دائم روی طناب می افتاد در دقیقه دوم راند اول مبارزه توانش را به طور کامل از دست داد و گوریل قزاق با یک هوک راست او را روی طناب انداخت.

  در حالی که سجاد غریبی به روی رینگ افتاده بود و راند اول نیز
  ثانیه های آخرش را طی می کرد، داور وارد عمل شده و
  پایان مسابقه با ناک اوت شدن هالک ایرانی را اعلام کرد

  برترین ها و روزیاتو

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا