اخبار

مژده لواسانی با انتشار عکس زیبایی از خودش نوشت : حالی از من نپرس؛ بدحالم – ایران فور فان

 • مژده لواسانی با انتشار عکس زیبایی از خودش نوشت : حالی از من نپرس؛ بدحالم – ایران فور فان

  مژده لواسانی مجری معروف ایرانی است که مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است. امروز در ایران فور فان می خواهیم عکس زیبای مژده لواسانی را برای شما قرار دهیم که او در اینستاگرامش منتشر کرد و از حال بدش خبر داد

  عکس زیبای مژده لواسانی

  مژده لواسانی با انتشار عکس زیر نوشت:

  حالی از من نپرس؛ بدحالم
  ‏خوب شو! خوب می‌شود حالم
  ‏آخ دستم، دلم، پَرم، بالم
  ‏حال بد هم برای خود حالی‌ست…

  تکمله:

  نشسته بود
  اندوه دود میکرد
  و
  در پیراهنش
  خاطره ى تمام “دوستت دارم”ها را میسوزاند

  عکس زیبای مژده لواسانیعکس زیبای مژده لواسانی مجری

  آرزوی بزرگ مزده لواسانی

  تصمیم ها و آرزوهای قبل از ۱۸ سالگی خانم مجری هنوز همه اش برآورده نشده است و او همچنان به فکر روزهایی است که خودش را در قالب دیگری به جز اجرا به مخاطبش معرفی کند: «همیشه سودای برنامه سازی داشته ام اما سودای تهیه کنندگی نداشتم چون به صورت حرفه ای آن را در رادیو تجربه کرده ام.

  خوبی رادیو در این است که دغدغه مالی به عهده تهیه کننده نیست. اما تهیه کنندگی در تلویزیون دغدغه مالی خیلی جدی دارد و شما به عنوان تهیه کننده باید مدام در فکر بازاریابی باشید. اما قصه می نویسم. شعر سپید می گویم.

  عکس زیبای مژده لواسانیعکس زیبای مژده لواسانی مجری جوان

  حتی اگر شما به صفحه اینستاگرام من بروید نامی از اینکه «مجری» هستم نبرده ام و نوشته ام «نوشتن همه سهم من از لذت های زندگیست». شعر زیاد می خوانم از مولانا و ابتهاج بگیر تا منزوی و بهمنی و فاضل و مدام شعرهای دوست داشتنی ام را تکرار می کنم:«مرا سریست با تو که گر خلق روزگار، دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم!»

  یا اینکه هر روز این ذکر روزانه را تکرار می کنم و می گویم: «مرا هزار امید است و هر هزار تویی» دنیای کتاب برایم بسیار شیرین است غیر از غزل که به شدت می خوانم و اساسا «من زنده ام و هنوز غزل فکر می کنم» بسیار قصه و نمایشنامه را دوست دارم.

  مجری جوانمجری جوان

  مصطفی مستور، رضا امیرخانی، گلی ترقی، گابریل گارسیا مارکز، سلینجر، رومن گاری و نمایشنامه های اریل امانوئل اشمیت را بسیار دوست دارم و گهگاه دوباره مرروشان می کنم. حتی کلاس داستان نویسی حرفه ای می روم و یکی از دغدغه های مهم زندگی ام این است روزهایی که سر شلوغی های اجرا تمام شود حتما نوشتن را جدی تر دنبال کنم و به سرانجام برسانم».

  اینستاگرام و آریاپیکس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا