اخبار

عکس های جدید شادی مختاری و شباهت زیاد این بازیگر به سحر قریشی – ایران فور فان

 • عکس های جدید شادی مختاری و شباهت زیاد این بازیگر به سحر قریشی – ایران فور فان

  شادی مختاری بازیگر جوان سینمای ایران است که سال گذشته در سریال جزیره ایفای نقش کرد. امروز در ایران فور فان می خواهیم عکس های جدید شادی مختاری را برای شما قرار دهیم که در این عکسها شباهت زیادی به سحر قریشی دارد

  عکس های جدید شادی مختاری بازیگر

  تصاویری از شادی مختاری بازیگر جزیره

  عکس های جدید شادی مختاریعکس های جدید شادی مختاری هنرپیشه
  عکس های جدید شادی مختاریعکس های شادی مختاری
  بازیگر جزیرهبازیگر جزیره
  شادی مختاریشادی مختاری

  درباره پایان عجیب سریال جزیره بیشتر بدانید

  قسمتِ چهاردهمِ “جزیره” که به نوعی پایان فصل اول این سریال محسوب می‌شود و به نوعی این پایان‌بندی را عجیب و ناامیدکننده عنوان کردند. در حالی که قصه تازه به اوج رسیده و گره‌های جدیدی در داستان ایجاد شده بود. این سریال هنگامی به آخر رسیده که سرانجام هیچ‌کدام از اتفاقات مشخص نشده است.

  آنجایی انتقاد بیشتر می‌شود برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که فصل دوم این مجموعه ساخته نمی‌شود و قصه «جزیره» در همین نقطه، ناتمام مانده است. اما «امیرحسین حیدری» تهیه‌کننده این سریال در گفت‌وگویی این گفته‌ها را رد کرد و گفت: در حال به سرانجام رسیدن متنِ فصل دومیم تا کار تولید فصل دوم آغاز شود. چرا که با توجه به شرایط کرونایی و ماجرای امیکرون باید با احتیاط بیشتری پیش برویم.

  سریال جزیرهسریال جزیره

  به بهانه عکس های جدید شادی مختاری بازیگر جزیره درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم. در فصل اول، کرونا لطمه زیادی زد و تعطیلی‌های پشتِ سرهمی را شاهد بودیم. وقفه‌های زیادی در کار ایجاد شد و اگر دقت کرده باشید بسیاری از تولیدات دیگر هم این شرایط را دارند.

  وی در پاسخ به این سؤال که بسیاری از سریال‌ها بوده که همین‌طور ناتمام و نیمه‌کاره مانده و به مخاطب هم هیچ توجهی نکرده است، افزود: خدا را شکر می‌کنم که بازتاب‌ها از طرف مخاطبان بد نبوده و البته یک اتفاقِ مرسومی هم هست.

  سریال شبکه نمایش خانگیسریال شبکه نمایش خانگی

  در سریال‌ها و پلتفرم‌های مهم دنیا هم این اتفاق می‌افتد که گاهی چند سال طول می‌کشد تا فصل جدید سریالی آماده شود. البته که ما در تلاشیم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد. از طرفی باید بازتاب‌ها مشخص شوند تا پلتفرمِ پخش‌کننده و سازندگانِ سریال بدانند بقیه راه را چطور باید بروند.

  اینستاگرام و تسنیم

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا