اخبار

سلنا گومز خواننده مشهور و ماجرای عذرخواهی از همسر جاستین بیبر – ایران فور فان

 • سلنا گومز خواننده مشهور و ماجرای عذرخواهی از همسر جاستین بیبر – ایران فور فان

  سلنا گومز خواننده مشهور به تازگی پس از اینکه کاربران شبکه اجتماعی او را متهم به تمسخر هیلی بیبر کردند، ناچار به عذرخواهی غیرمستقیم شد.

  عذرخواهی غیرمستقیم سلنا گومز خواننده مشهور

  چند روز پیش سلنا ویدیویی بدون صدا از آموزش مراقبت پوست در پیج شخصی خود در شبکه اجتماعی تیک تاک به اشتراک گذاشته بود که به گزارش ایران فور فان شباهت بسیار زیادی به ویدیوهایی داشت که هیلی بیبر همسر نامزد سابقش جاستین بیبر معمولا به اشتراک می گذارد.

  کاربران شبکه اجتماعی با گوشزد کردن این نکته، سلنا را متهم کردند که وی با این ویدیو، هیلی را مورد تمسخر قرار داده است. ولی گومز به طور واضح اعلام کرد که با ویدیو مذکور به هیچ شکلی قصد تمسخر هیلی بالدوین بیبر را نداشته است.

  سلنا گومز خوانندهعکس جدید سلنا گومز

  این خواننده ۲۹ ساله و موسس کمپانی آرایشی رر بیوتی قبل از اینکه کامنت های این پست خود را غیرفعال کند، خودش کامنتی برای ویدیو مذکور نوشت: “به همین دلیل است که می گویم مراقب سلامت روحی خود باشید. من هیچ ایده ای از اینکه چه کار خاصی کردم ندارم، ولی واقعا متاسفم. مطلقا هیچ نیت بدی در این کار نداشتم.”

  در ویدیو مذکور که هواداران جاستین بیبر به آن حمله کلامی کردند، سلنا در حین لیپسینک آهنگ “Dreams” به خوانندگی گروه راک (فلیت وود مک)، بخشی از روتین مراقبت از پوست خود را انجام می دهد.

  سلنا گومز در تیک تاکعکس برگرفته از یدیو آموزش مراقبت پوست سلنا در تیک تاک

  با وجود اینکه در این ویدیو هیچ اشاره ای به هیلی بیبر نشده ولی به گزارش ایران فور فان از آنجا که در قسمتی از این ویدیو سلنا گومز خواننده معروف چشمانش را به حالت خاصی می چرخاند، از نظر هواداران جاستین بیبر، حالت تمسخر آمیز داشته است.

  ترانه جنجالی سلنا گومز خواننده معروف

  در سال ۲۰۱۹ سلنا گومز پس از انتشار آهنگ عاشقانه “Lose You To Love Me” از طرفدارانش درخواست کرده بود که از تخریب زنان دیگر بپرهیزند.

  در بخشی از متن ترانه آهنگ مذکور، سلنا از اینکه تنها در عرض دو ماه “جایگزین” شده، گفته است. سلنا گومز و جاستین بیبر از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ با وجود قهر و آشتی های مختلف، رابطه عاشقانه خود را ادامه دادند تا اینکه در نهایت جاستین با همسر فعلی اش هیلی ازدواج کرد.

  هیلی بالدوینعکس برگرفته از یکی از ویدیوهای مراقبت پوست

  از آنجا که بسیاری از هواداران این دوخواننده، خواستار آشتی سلنا و جاستین بودند، عده زیادی نفرت و تنفر خود را نسبت به هیلی بالدوین آشکارا در شبکه های اجتماعی و خارج از آن ابراز می کردند و در طی چند سالی که از ازدواج هیلی و جاستین گذشته، سلنا گومز بارها از هیلی بیبر در برابر دریایی از بازخوردهای منفی و تنفرآمیز دفاع کرده است.

  دفاع سلنا گومز از هیلی بالدوین

  از جمله گومز در یکی از موارد در حالی که به طور مستقیم رو به دوربین صحبت می کرد، با اشاره به تخریب های صورت گرفته نسبت به هیلی بالدوین خطاب به هواداران سرسپرده اش که به نحوی موجب آزردگی او شدند، گفت: “من اصلا طرفدار اینکه زنان خود موجب تخریب زنان دیگر شوند، نیستم. و هرگز و هرگز چنین چیزی را نمی پذیرم.”

  روتین مراقبت پوست هیلیهیلی بالدوین همسر جاستین بیبر نامزد سابق سلنا گومز خواننده مشهور

  “بنابراین لطفا با همه مهربان باشید. مهم نیست در چه وضعیتی قرار داریم، اگر شما هواداران من هستید، پس با کسی بی ادب نباشید، لطفا.”

  “چیزهایی نگویید که در یک لحظه صرفا احساس می کنید. فقط لطفا به خاطر من، بدانید که این چیزها در دلم نیست و قلبم فقط چیزهایی را بروز می دهد که احساس می کنم خود واقعی من است و به آنها افتخار می کنم. و این همه چیزیست که می توانم بگویم.”

  به نظر می رسد آهنگ “Lose You To Love Me” به طور مستقیم مربوط به رابطه عاشقانه ناموفق او و جاستین بیبر باشد. به خصوص اینکه به صراحت در اشعار آن به مدت کوتاهی که جاستین پس از جدایی از او به سراغ رابطه و ازدواج با هیلی بالدوین رفته،  اشاره کرده است.

  عکس عروسی جاستین بیبرعکس عروسی جاستین و هیلی

  سابقه آشنایی جاستین بیبر و هیلی بالدوین

  جاستین بیبر بعد گذشت تنها دو ماه از جدایی سلنا گومز خواننده مشهور و شروع رابطه عاشقانه مجدد با هیلی بالدوین در ماه مه ۲۰۱۸ (آنها قبلا نیز در دوره ای از زندگی خود با هم بودند) در هفتم ژانویه سال ۲۰۱۸ نامزدی خود را با هیلی اعلام کرده بود.

  این زوج در همان سال در محضری در شهر نیویورک ازدواج خود را به ثبت رساندند و سپس در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹، در یک مراسم باشکوه عروسی خود را جشن گرفتند.

  جاستین و هیلی اولین بار در سال ۲۰۰۹ با معرفی استفان بالدوین (پدر هیلی) با یکدیگر آشنا شدند و در اوایل سال ۲۰۱۶ مدت کوتاهی با هم قرار آشنایی گذاشتند ولی بعد راه خود را از هم جدا کرده بودند.

  هیلی و جاستینجاستین بیبر و همسرش در انگلستان

  تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی ایران فور فان

  بخش اختصاصی ایران فور فان

  منبع: dailymail

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  لینک های دوستاندفترخانه | نتایج لاتاری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا