اخبار

دلبری جانانه نبات دختر شاهرخ استخری موقع خوردن غذا برای پدرش – ایران فور فان

 • دلبری جانانه نبات دختر شاهرخ استخری موقع خوردن غذا برای پدرش – ایران فور فان

  شاهرخ استخری بازیگر معروف ایرانی است که ازدواج کرده و دو دختر ناز دارد. این خانواده دوست داشتنی مدتی است در خارج کشور به سر می برند. امروز در ایران فور فان می خواهیم دلبری نبات برای شاهرخ استخری را هنگام خوردن غذا ببینیم

  دلبری نبات برای شاهرخ استخری

  در این ویدئو دلبری نبات برای شاهرخ استخری را می بینید

  ویدئویی از غذا خوردن نبات استخری

  نقش پدر در رشد روانی دختر

  اولین مردی که دختر به او ابراز علاقه می کند پدر اوست. پاسخی که پدر به ابراز علاقه او نشان می دهد برای رشد جنسی دختر بسیار حیاتی است. گرمای رابطه عاطفی با پدر، بازیگوشی و عشق پدر برای رشد جنسی سالم دختر بسیار مهم است. بنابراین پدرها با رفتار استانداردشان خطوط را برای دخترانشان تعیین می کنند چرا که دخترها بر همین اساس مردها را قضاوت می کنند.

  دلبری نبات برای شاهرخ استخریدختران

  بنابراین بهتر این است که اولین کسی که دخترتان را به سینما، کنسرت، پارک، شهربازی و هر مکان دیگری می برد، شما پدر محترم باشید. اولین کسی که برایش قلب و شکلات و خرس عروسکی می خرد. فرزند شما این اولین بارها را فراموش نخواهد کرد و همین امر باعث آرامش روانی او تا پایان عمر خواهد شد و از شما به نیکی یاد می کند.

  به لحاظ روان شناسی ثابت شده است دخترانی که در خانه مورد حمایت عاطفی پدرانشان قرار می گیرند، در ارتباط با جنس مخالف دچار تصمیم های سطحی و لحظه ای و زودگذر نمی شوند، اینکه با یک محبت کوچک دلشان بلرزد و فریب بخورند چرا که از نظر عاطفی اقناع هستند.

  دلبری نبات برای شاهرخ استخریرابطه پدر و دختر

  بنابراین به لحاظ تربیتی همانقدر که مادران در رشد دختران اثرگذارند، پدران نیز در انتخاب ها و آینده دخترانشان موثرند. در واقع رفتار و کردار پدر با دختر آینده او را تعیین می کند حتی نوع رفتار پدر با مادر خانواده، نگرش دختر نسبت به آینده اش را تعیین میکند و به سلامت عاطفی او اثر می گذارد.

  اینستاگرام و فارس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا