اخبار

لباس و تیپ دختر گلفروش تهرانی در خیابان سوژه شد – ایران فور فان

 • لباس و تیپ دختر گلفروش تهرانی در خیابان سوژه شد – ایران فور فان

  در سطح شهر تهران که قدم بزنید با تیپ و قیافه های مختلفی روبرو می شوید که برخی از آنها عجیب هستند. امروز در ایران فور فان می خواهیم تصویری از یک دختر گلفروش تهرانی را برای شما قرار دهیم که تیپ و استایل پسرانه دارد

  لباس دختر گلفروش تهرانی

  برخی دختران برای دفاع ازخود حالت پسرانه می گیرند، تعداد زیادی از دختران بدلیل تجربه های تلخ و یا پایمال شدن حریم خصوصی شان در یک جامعه مردسالار و یا تعصبات سنت گرایانه خانوادگی یا محیط کاری،ناگزیر حتی در جمع های دوستانه نیز از الفاظ پسرانه استفاده می‌کنند، که همگی نشات گرفته از رفتار نا مناسب اجتماع با آنها است.

  دختر گلفروش تهرانیتیپ دختر گلفروش تهرانی

  چرا بعضی دخترها تیپ پسرانه‌میزنند؟

  همانطور که‌گفتیم پوشیدن لباس های پسرانه‌و داشتن رفتاری همانند
  پسران در برخی از دخترها علت های مختلفی دارد که‌عبارتند از :

  بی توجهی خانواده

  برخی از دختران که‌تمایل زیادی به‌پوشیدن لباسهای پسرانه‌دارند علت این رفتار خود را برخورد بد خانواده‌خود می‌دانند . در خانواده‌این نوع از دختران توجه‌به‌پسرها بیش از دختران است و پدر و مادر بین فرزندان خود فرق می‌گذارند.

  دختر گلفروش تهرانیتیپ پسرانه دختران

  این دختران از همان دوران کودکی در می‌یابند که‌تمام توجهات و مرکز محبت های پدر و مادر به‌پسرهای خانواده‌است بنابراین آنها به‌علت جلب توجه‌والدین و خانواده‌تصمیم بر انجام رفتارهای پسرانه‌می‌گیرند تا کمی روند زندگی شان تغییر کند و باعث شود والدین دوستشان داشته‌باشند.

  نگاه‌جامعه‌و خانواده‌ها به‌دختران

  متاسفانه‌دید خانواده‌ها و جامعه‌نسبت به‌دختران سختگیرانه‌تر است به‌همین خاطر برخی از دختران نوجوان سعی می‌کنند ، مانند پسران لباس بپوشند و رفتار نمایند زیرا آنها دریافته‌اند که‌خانواده‌و جامعه‌به‌پسران آزادی و به‌دختران محدودیت می‌دهد.

  استایل مردانه دختراناستایل مردانه دختران

  آنها از دختر بودن خود ناراحت نیستند بلکه‌از برخورد پدر و مادرشان دلگیرند که‌آنها را محدود کرده‌و اجازه‌رفت و آمد دلخواه‌به‌آنان نمی دهند . برخی از خانواده‌ها بسیار سختگیرانه‌عمل می‌کنند و در حالی که‌دخترشان را از همه‌کارها مانند خندیدن در خیابان ، بلند حرف زدن ، رفت و آمد با دوستان و… محدود می‌کنند ، هیچ نوع محدودیتی برای پسرشان قائل نیستند و فرزند پسر آنها به‌راحتی بدون اینکه‌مواخذه‌شود تا آخر شب با دوستان خود بیرون از خانه‌به‌سر می‌برد.

  اینستاگرام و مجله فنجان

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا