اخبار

شباهت جالب مه لقا باقری همسر جواد عزتی به برادرش پوریا – ایران فور فان

 • شباهت جالب مه لقا باقری همسر جواد عزتی به برادرش پوریا – ایران فور فان

  حضور مه لقا باقری در چند کار سینمایی همانند شنای پروانه باعث شد چهره متفاوت تری از بازیگر طنز سریال های مهران مدیری ببینیم. او در زخم کاری فوق العاده بازی کرد و سکانس مرگ دخترش از به یادماندنی ترین سکانس های این سریال بود. مه لقا باقری و برادرش را در ایران فور فان ببینید.

  مه لقا باقری و برادرش

  صمیمت خواهر و برادر در بسیاری از خانواده‌ها مورد توجه بوده و برای ایجاد آن هر کدام از اعضای خانواده باید تلاش کنند. روابط خواهر و برادرها نقش مهمی در رفتارهای ضد اجتماعی و اجتماع پسند کودکان و برخی ابعاد شخصیت، هوش و پیشرفت آنان دارد. سازگاری خواهر و برادرها و کنار آمدن آنان با یکدیگر، به دیگر اعضای خانواده احساس امنیت می‌دهد.

  شباهت جالب مه لقا باقری همسر جواد عزتی به برادرش پوریاشباهت جالب مه لقا باقری به برادرش پوریا

  کودکان در روابط تنگاتنگ و صمیمی خود با خواهر و برادرشان مهارت‌های اجتماعی و شناختی مهمی را کسب می‎کنند. پس مهم است
  که بین آن‌ها روابط صمیمانه‌ای وجود داشته باشد. همچنین باید در نظر داشت که استفاده از راهکارهای تخصصی مشاورین خانواده نیز می تواند در کاهش تنش های میان فرزندان در خانواده مفید باشد.

  شباهت جالب مه لقا باقری همسر جواد عزتی به برادرش پوریامه لقا باقری بازیگر سینما

  چرا خواهر برادرها با هم دعوا می‌کنند؟

  برخی عوامل، زمینه یک رابطه صمیمانه با خواهر و برادر را بهتر می‌کنند؛ مثلا اگر فاصله سنی بین فرزندان بیش از چهار سال باشد،
  احتمال صمیمیت بین آن‌ها بیشتر می‌شود. همچنین رابطه بین دو خواهر و یا دو برادر دارای صمیمت بیشتری به نسبت رابطه خواهر برادری است. اما برخی دیگر از عوامل می‌توانند نقش مثبت و گاه نقش منفی در کیفیت روابط خواهر و برادر داشته باشند.

  برخورد متفاوت والدین با هر یک از فرزندان

  اکثر پدر و مادرها اعتقاد دارند که به شیوه یکسانی با فرزندان‌شان رفتار می‌کنند؛ اما در حقیقت به دلیل تفاوت‌هایی که کودکان با یکدیگر دارند
  (سن، جنسیت، خلق و…) والدین رفتار یکسانی با آن‌ها نمی‌کنند. زمانی که والدین دو فرزند همسن دارند، تا حد زیادی با آن‌ها یکسان رفتار می‌کنند

  برای مثال مادری که با فرزند کوچکتر خود مهربان تر است و کنترل بیشتری بر اعمال او دارد، خواهر و برادرهای بزرگ‌تر احساس بی ارزشی می‌کنند.

  وقتی کودک برخورد متفاوت والدین و فرق گذاشتن بین فرزندان را از بی توجهی والدین به او و دوست داشتنی نبودن
  خودش می‌داند، اختلاف میان خواهر و برادرها بیشتر می‌شود. درحالی که وقتی پدر و مادر با تمام بچه‌های خود مهربان باشند و به همه آن‌ها رسیدگی و توجه کنند شدت اختلاف میان خواهر و برادرها کمتر می‌شود.

  اینستاگرام ـ حامی زندگی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا