سرگرمیسینما و تلویزیون

ماجرای صحبت های جنجالی بهاره رهنما راجب کار کردن و کارگری و واکنش شقایق دهقان

 • “بهاره خانوم” همه رو سوزوند حالام میخنده و رد میشه؛ بابا جان سخت، مایه دار!

  بهاره رهنما پس از صحبت های جنجالی و شاهکارش که در لایو چند روز پیش زد و دل خیلی از مردم زحمت کشی که سالیان سال کار کردند اما همچنان در بحران سخت مالی و اقتصادی به سر می برند را سوزاند، حالا نه تنها با حجم عظیمی از انتقاد مردم روبرو شده بلکه بسیاری از هنرمندان و همکارانش نیز او را مورد حمله قرار دادند، حتی جاری سابقش شقایق دهقان!

  بهاره رهنما دو سه روزی می شود که درگیر انتقاد هاست و قبل از این موضوع به خاطر فخرفروشی ها و ثروت هنگفتی که به دست آورده در نظر خیلی از کاربران منفور بود حالا دیگر همه نگاه ها درموردش بدتر هم شد.

  یکی از هنرمندانی که نسبت بهاره رهنما انتقاد کرد آزاده صمدی است که با انتشار تصویری متنی بلند بالا نوشت و حسابی بهاره خانم رو هدف گرفت!

  آزاده صمدی

  کپشنی که آزاده صمدی برای تصویر بالا نوشت:

  بچه که بودیم یکی از موضوعاتی که حتما یکبار در سال باید درباره اش انشا می نوشتیم،علم بهتر است یا ثروت بود.

  گروهی از ما با تمجید بسیار از علم اندوزی، در انشاهای کودکانه مان علم را در کانون ارزش های بشری می گذاشتیم و گروهی از ما که این روزها بی دست و پا توصیف می شویم ثروت را برمی گزیدیم و کودکانه صفحات زیادی در تمجید از ثروت «سیاه »می کردیم.

  این روزها که به خاطرات معصومانه آن دوران نگاه می کنم ، می گویم ای کاش یک بار هم سوژه انشاء درباره اینکه: علم بهتر است یا انسانیت؟ قدرت بهتر است یا عدالت؟ لذت بهتر است یا وجدان؟ شعور بهتر است یا شهرت؟ هم داشتیم تا اگر به شهرت رسیدیم شهرتمان را، اگر به قدرت رسیدیم زورمان را و اگر به ثروت رسیدیم، رفاه مان را به «بی دست و پاهای» جامعه نفروشیم و نمکی بر زخم های بیشمارشان نمی پاشیدیم.

  جایی مطلبی خواندم که منتسب به گاندی است، گاندی می گوید هفت چیز بدون هفت چیز خطرناک است:

  ثروت بدون زحمت

  دانش بدون شخصیت

  علم بدون انسانیت

  سیاست بدون شرافت

  لذت بدون وجدان

  تجارت بدون اخلاق

  و عبادت بدون ایثار

  آزاده صمدی

  واکنش جدید بهاره!

  اما بهاره خانم بعد از صحبت های ناجورش و بی دست و پا خواندن اشخاصی که مثل او که بعد از سی سال کار به چنین ثروتی نرسیده اند، ویدیویی دیگر منتشر کرد و خواست که حرف هایش را به نوعی ماست مالی کند اما هیچ اثری نداشت!

  حالا که یکی یکی انتقاد بازیگران را می بیند استوری جدید منتشر کرد و نوشت می بینم! می خندم! رد میشم!

  که البته به نظر کاربران او نه تنها قوی نشده و رد نمیشه بلکه خیلی هم دارد میسوزد!

  بهاره رهنما

  همانطور که مشاهده کردید آخر استوری هم از عقده های قدیمی گفته که احتمال می رود روی سخنش با جاری سابقش شقایق دهقان باشد که حسابی او را انتقاد کرد.

  بهاره رهنما و شقایق دهقان

  لایو جنجالی رهنما

  ناگفته نماند بهاره رهنما برای یک نمایش نامه خوانی عاشقانه به ترکیه سفر کرده بود که پس از این لایو دیگر اجرایش برای هیچ کس مهم نبود و با اینکه خیلی زحمت کشیده بو برای این کار اما همه زحمتاتش با این لایو از بین رفت. در ادامه لایو جنجالی خانم بازیگر را مشاهده می کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا