اخبار

همخوانی دو نفره آرون افشار و پدرش در کنسرت برج میلاد – ایران فور فان

 • همخوانی دو نفره آرون افشار و پدرش در کنسرت برج میلاد – ایران فور فان

  وحید افشار از جمله خواننده های جوان و البته پرکاری است که از صدای بسیار زیبایی بهره مند است. او که در کنسرت قبلی اش با برادرش همخوانی کرده بود اینبار این همخوانی را با پدرش تکرار کرد تا ثابت کند هنرش ارثی است. همخوانی آرون افشار و پدرش را در ایران فور فان ببینید.

  همخوانی آرون افشار و پدرش

  ویدئویی از اجرای‌زنده و مشترک آرون افشار به همراه پدرش در کنسرت کیش را مشاهده می‌کنید.

  آرون افشار کیست؟ او که وحید افشار نام دارد متولد اول تیر ۱۳۷۷ و زاده شاندیز مشهد است و پدرش حبیب افشار از خوانندگان و نوازندگان معروف بود. وحید یک برادر کوچکتر ازخود به نام عارف متولد سال ۹۰ نیز دارد. این خواننده جوان که نام هنری اش آرون است تا کنون ازدواج هم نکرده و از نظر او بهترین سن ازدواج بین ۳۰ تا ۳۵ سال است

  همخوانی آرون افشار و پدرش در کنسرت میلاد

  ارتباط پدر با فرزند پسر، ده راز مهم

  گاهی ارتباط پدر با فرزند پسر رقابتی می‌شود و گاهی دلشان می‌خواهد ارتباط خود را قویتر کنند، اما راهش را نمی‌دانند. ما نکاتی را برایتان آورده‌ایم که با عمل به آنها رابطه شما تقویت خواهد شد.

  آرون افشار و خانواده اشآرون افشار و خانواده اش

  رابطه بین پدر و پسر می‌تواند پیچیده باشد. پدران و پسرانی که اختلاف نظر زیادی با هم دارند ارتباط برقرار کردن را با یگدیگر دشوار می‌بینند. گاهی ارتباط پدر با فرزند پسر رقابتی می‌شود و گاهی دلشان می‌خواهد ارتباط خود را قویتر کنند، اما راهش را نمی‌دانند.

  همخوانی دو نفر آرون افشار و پدرش در کنسرت برج میلادهمخوانی دو نفر آرون افشار و پدرش در کنسرت برج میلاد

  همانطور که روابط خودم و پسرانم را مشاهده کرده‌ام، در مورد رابطه‌ام با پدرم فکر کرده‌ام و دیده‌ام که پدران و پسران در طی سال‌ها با یکدیگر تعامل دارند‌. در این مشاهدات، برخی از عناصر اصلی ایجاد یک رابطه قوی پدر و پسری را شناسایی کرده‌ام.

  وحید افشار خواننده جوانوحید افشار خواننده جوان

  اگر شما از آن دسته پدرانی هستید که می‌خواهید ارتباط خود را با پسرتان قوی‌تر کنید، ما در اینجا نکاتی را برایتان آورده‌ایم که با عمل به آنها رابطه شما تقویت خواهد شد.

   درک کنید که پسرها تحت تاثیر پدرهایشان هستند

  در رابطه با خبر همخوانی آرون افشار و پدرش , باور کنید یا نه، پسرها اول از همه به پدرهای خود نگاه می‌کنند و برای مرد شدن او را الگو قرار می‌دهند. تاثیری که پدر روی رشد شخصیت کودک خود می‌گذارد پنهان اما واقعی است.

  زمانی که پسر رفتار پدر خود را با مادرش می‌بیند، احترام (یا بی‌احترامی) به زنان را یاد می‌گیرد و اینکه مرد و زن چگونه باید با هم ارتباط برقرار و چگونه با مشکلات دست و پنجه نرم کنند. حال که از این تاثیر آگاهید، به رفتار خود عمیق‌تر فکر کنید.

  آرون افشار آرون افشار

  اینستاگرام ـ خبر فوری

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا