اخبار

تغییر چهره ساقی زینتی بازیگر بد جنس سریال پس از باران – ایران فور فان

 • تغییر چهره ساقی زینتی بازیگر بد جنس سریال پس از باران – ایران فور فان

  بازیگر نقش ململ و نقش خدمتکار خانه ارباب سالاری کارشناس ارشد رشته ریاضی است. او متاهل است و یک دختر نیز دارد.  تغییر چهره ساقی زینتی بازیگر بد جنس سریال پس از باران را در ایران فور فان ببینید.

  تغییر چهره ساقی زینتی بازیگر

  ساقی زینتی متولد ۱۳۴۹ در رشت، بازیگر است او در صفحه اجتماعی اش نوشت :

  اسفند حال و هوای غریبی داره. صدای رعد و درخشش برق و بارون رحمت الهی به خمیازه‌ی طبیعتی می‌مونه که از خواب زمستانی بیدار می‌شه.‌ عید فارغ از رسوم قبل (چهارشنبه سوری) و بعد (سیزده به در) خودش در روزهای عجیبی قرار داره که مملو از آرامش و سکوت و آماده شدن برای سال جدیده. ما نیز در «سنت ایرانی» همین آمادگی رو برای نوروز و تکاندن خانه‌ی دل از کدورت‌ها و کینه‌ها از سینه‌های خود داشته باشیم .

  مومنین در دعاهای ماه رمضان که عید ماه‌های قمری هست با دعا به خدا اصرار میکنند که سهم ما رو از این ماه (صرفا) گرسنگی و تشنگی قرار نده! دعای خوبیه . ما هم یاد بگیریم در چرخه آفاقی و آمدن عید ماه‌های شمسی سهم خودمون رو ،
  تنها چند دید و بازدید و خوردن شیرینی در نظر نگیریم.

  در جهان جنگ ها،
  تخاصم ها، زندگی رو قدر بدونیم و زندگی ساز باشیم.
  ……………………….
  پشت صحنه پروژه تلویزیونی ،
  پخش درسال جدید ان شاالله

  شروع بازیگری

  سال ۱۳۶۶ وقتی ۱۷ ساله بود بدنبال آگهی تله فیلم مخمصمه در رشت برای بخش خیاطی رفت تست دهد اما چون نیاز به عروسک دوز داشتند شانس خود را در بخش بازیگری امتحان کرد

  به این ترتیب با قبولی در تست، اولین بار با این فیلم در چند سکانس کوتاه جلوی دوربین رفت تا اینکه دو هفته بعد با فیلم شکار توانست دومین تجربه بازیگری خود را بدست بیاورد

  شخم وجودی

  شاید باید خیش را به خویش بست و “خویشتن” را دوباره شخم زد، برای رویشی دیگر و به امید بارشی،به رستنی تازه برسید که این قانونی از قوانین بقاست.اگر کسی به این ادراک رسید و حرکت داد گاو زمانه را و تیز نمود حدید و آهن اندیشه را ، لایق این بقاست.و اگر به ادراک آن نرسیده باشد که جوهر وجودش همان خاک است و خاک چسبندگی و بستگی دارد و می بندد دلها را به خود و کلوخ می سازد مزرعه وجودی را، باید شکسته و نرم شود تا بستری مناسب شود از برای باروری و رویش.

  تغییر چهره ساقی زینتی بازیگرتغییر چهره ساقی زینتی بازیگر بد جنس سریال پس از باران

  و اگر قدر نداند فرصتهایی را که در اختیارش نهاده اند، تا عافیت یابد از آفات. میوه وبرگ وساقه حتی ریشه اش در خاک وجود خویش خواهد پوسید.
  اگر قدر خود را یافتی، قدرش را بدان. و بدان قدر تو در قدر نهادن به دیگران است. آگاهی هایت را با دیگران بیامیز و از آن ریسمانی بساز ( حبل الله ) و از زور آزمایی با دیگران بپرهیز که خدا همه را می خواهد و همه را می خواند برای استجابت.
  پس خیش کن خویشتن خویش را..

  ساقی زینتیساقی زینتی

  💞💫☘✨💞💫☘✨💞💫☘✨

  ساقی زینتی چگونه بازیگر شد؟

  ساقی زینتی بازیگری را خیلی دوست داشت اما پدرش سرسخت بود و به شدت مخالف. بعد از این که در سال ۱۳۷۰ دیپلم اش را گرفت قرار بود فیلم مخمصصه در رشت ساخته شود که از طریق آگهی متوجه جذب نیرو در رشته بازیگری، خیاطی و منشی صحنه میشود او به نیت خیاطی میرود اما کارگردان از او می خواهد تست بازیگری بدهد او قبول میشود و پایش به عرصه بازیگر باز میشود.

  ساقی زینتیبازیگر نقش مل مل در شهرزاد

  تحصیلات ساقی زینتی

  به خواست پدرش تا مقطع ارشد درسش رو ادامه داده و فوق لیسانس ریاضی داردواو خودش را مشاور تخصصی herbal tea نیز معرفی می‌کند.

  اینستاگرام ـ ستاره

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا