اخبار

همخوانی مهدی توتونچی و پسرش با آهنگ «تو که موهاتو میریزی رو صورتت » – ایران فور فان

 • همخوانی مهدی توتونچی و پسرش با آهنگ «تو که موهاتو میریزی رو صورتت » – ایران فور فان

  مهدی توتونچی مجری معروف شبکه ورزش است که با مبینا نصیری مجری جوان ازدواج کرده است. امروز در ایران فور فان می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن همخوانی مهدی توتونچی و پسرش را در ماشین با یک آهنگ مشاهده می کنید

  همخوانی مهدی توتونچی و پسرش

  مبینا نصیری ویدئویی از همسر و پسرش منتشر کرد. در این ویدئو همخوانی مهدی توتونچی و پسرش را مشاهده می کنید

  ویدئویی از مهدی توتونچی و پسرش در ماشین

  اصول مهم رفتار پدر با پسر

  ‌نحوه رفتار پدر با پسر یکی از عوامل تعیین کننده برای رشد پسران در زمینه‌های مختلف محسوب می‌شود. پدر در رشد نقش جنسیتی یعنی یادگیری رفتار مردانه در فرزند پسر خود نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. پسران نیز از همان ابتدا شروع به همانند سازی با پدر خود می‌کنند و از تمام رفتارهای او الگو می‌گیرند.

  به این ترتیب، پدر در مسیر رشد و سلامت فرزند پسر تاثیر بسیار زیادی دارد. بسیاری از پدران اصول رفتار مناسب با فرزند پسر خود را نمی‌دانند که این موضوع منجر به آسیب‌های زیادی می‌شود که معمولا پسران آن را به صورت اختلال‌های رفتاری بروز می‌دهند

  همخوانی مهدی توتونچی و پسرشرابطه پدر و پسری

  توصیه هایی برای رفتار مناسب پدر با پسر

  به بهانه همخوانی مهدی توتونچی و پسرش درباره رابطه پدر و پسری بیشتر صحبت می کنیم. اکثرا پدران بیشتر از مادران با فرزند پسر خود دچار چالش و درگیری می‌شوند. نقش پدر در تربیت فرزندان مخصوصا پدر اغلب در دوران کودکی نادیده گرفته می‌شود، در حالی که اختلاف نظر میان پدر و پسر جنجال‌های بیشتری را در خانواده می‌آفریند. برای پیشگیری از این جنجال‌ها، پدران از همان دوران کودکی فرزند پسرشان باید نکات تربیتی را در ارتباط با پسران را در نظر بگیرند.

  همخوانی مهدی توتونچی و پسرشرابطه پدر و پسر

  مشاوره کودک به شما کمک می‌کند تا روش‌های مناسبی را در ارتباط با فرزند پسرتان در پیش بگیرید. در ادامه به یکسری توصیه‌های تربیتی در زمینه رفتار پدر با پسر خواهیم پرداخت.

  پسران در مسیر رشد و استقلال بیشترین تاثیر را از پدر خود می‌پذیرند. پسران از همان دوران کودکی نحوه تعامل شما و همسرتان را زیر نظر می‌گیرد. الگویی که برای او می‌آفرینید، نقش تعیین کننده‌ای در رفتار او با همسرش و احترام به او را دارد.

  اینستاگرام و هنر زندگی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا