اخبار

تیپ ساجده سلیمانی و پسرش متفاوت با آنچه در تلویزیون می بینید – ایران فور فان

 • تیپ ساجده سلیمانی و پسرش متفاوت با آنچه در تلویزیون می بینید – ایران فور فان

  ساجده سلیمانی مجری صدا و سیما پسر زیبایی دارد که گاهی عکسی از او و شیطنت هایش منتشر می کند. ارتبط مادر فرزندی او بسیار برای دوستدارانش جالب و دوستداشتنی است. ساجده سلیمانی و فرزندش را در ایران فور فان ببینید.

  ساجده سلیمانی و فرزندش

  تیپ ساجده سلیمانی و پسرش متفاوت با آنچه در تلویزیون می بینیدتیپ ساجده سلیمانی و پسرش متفاوت با آنچه در تلویزیون می بینید
  تیپ ساجده سلیمانی و پسرش متفاوت با آنچه در تلویزیون می بینیدتیپ ساجده سلیمانی و همسرش
  تیپ ساجده سلیمانی و پسرش متفاوت با آنچه در تلویزیون می بینیدپسر ساجده سلیمانی

  شرایط و چگونگی انتخاب مجریان خانم در تلویزیون

  عضو کمیته مجریان شبکه قرآن و معارف سیما به شرایط و چگونگی انتخاب مجریان، به ویژه مجریان خانم در این شبکه پرداخت و در عین حال اظهار کرد که مجری نباید زیبایی‌هایی مصنوعی داشته باشد.

  عضو کمیته مجریان شبکه قرآن و معارف سیما به شرایط و چگونگی انتخاب مجریان، به ویژه مجریان خانم در این شبکه پرداخت و در عین حال اظهار کرد که مجری نباید زیبایی‌هایی مصنوعی داشته باشد.

  شرایط انتخاب مجری : فارغ از جنسیت خانم و آقا، ما ابتدا تمام استانداردهای اجرای تلویزیونی در سیمای جمهوری اسلامی از جمله داشتن تصویر مناسب، ‌صدای خوب و ارتباط موثر با مخاطب که در حقیقت ارتباط موثر با دوربین‌های مقابل محسوب می‌شود را مدنظر قرار می دهیم.

  وی افزود : فن بیان، تسلط بر کلام، استفاده از الفاظ مناسب، آکسان‌گذاری‌های صحیح و ادای درست مخارج حروف، توک زبانی صحبت نکردن، زبان بدن مناسب (عدم گارد بسته، استفاده درست از دست‌ها و میمیک صورت)، آراستگی ظاهر و نوع پوشش از دیگر مواردی است که در انتخاب مجریان موثر است.

  انصاری فر با اشاره به تخصصی بودن شبکه قرآن و معارف سیما یادآور شد: قاعدتا مجری این شبکه می‌بایست حداقلِ اطلاعات درخور این شبکه را دارا باشد؛ ضمن اینکه پوشش ظاهری و آراستگی ظاهر بالطبع حساس‌تر می‌شود و استفاده از پوشش چادر، عدم داشتن زیبایی‌های مصنوعی و دارا بودن بشاشیت و طراوت در عین وقار و متانت تاثیرات زیادی در انتخاب مجریان دارد.

  اینستاگرام  ساجده سلیمانی و هنر صدا

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا