اخبار

تصویر جدید حنا فردین نوه زنده یاد محمدعلی فردین – ایران فور فان

 • تصویر جدید حنا فردین نوه زنده یاد محمدعلی فردین – ایران فور فان

  حنا فردین نوه پسر مرحوم محمدعلی فردین است که تصاویر زیادی از خودش در اینستاگرام منتشر می کند. آنها شباهت زیادی به پدربزرگشان دارند. امروز در ایران فور فان می خواهیم تصویر جدید حنا فردین را برای شما قرار دهیم که به تازگی منتشر کرده است.

  تصویر جدید حنا فردین کنار اسب

  حنا فردین عکس جدیدی از خودش منتشر کرد

  تصویر جدید حنا فردینتصویر جدید حنا فردین کنار اسب
  تصویر جدید حنا فردینتصویر جدید حنا فردین بازیگر

  مصاحبه ای با خانواده محمدعلی فردین

  سیاوش فردین: به پدرم در همان سال‌هایی که از سینما فاصله داشت هم پیشنهادهای کاری مختلفی می‌شد؛ البته او به کارگردان‌ها می‌گفت اول سراغ مجوز بروید تا بعد راجع به ساخت فیلم صحبت کنیم. مرحوم ایرج قادری، آقای کیمیایی، آقای افخمی از کارگردان‌هایی بودند که به پدر پیشنهاد کار می‌دادند. بعد از فوت پدر دوستانش ما را تنها نگذاشتند. این ارتباط بعد از فوت بیشتر هم شد.

  خانواده مرحوم فردینخانواده مرحوم فردین

  هیچ‌وقت نخواست مهاجرت کند. . .

  سیاوش فردین: زمانی که انقلاب اسلامی شد پدر و مادرم در آمریکا پیش من و خواهرم بودند؛ البته هیچ‌وقت نمی‌خواستند خارج از ایران زندگی کنند؛ حتی پدرم برای فیلم‌هایی که خارج ساخته می‌شد هم به محض اتمام پروژه به کشور بازمی‌گشت. به یاد دارم قرارداد سه ساله‌ای با ایتالیا داشت که تجربه خوبی برایش نبود و سریع به کشور بازگشت. گاهی برای آموزش هم به کشورهای مختلفی می‌رفت تا از دانش سینمای جهان مطلع باشد ولی هیچ‌وقت نخواست که مهاجرت کند.

  نوه مرحوم فردیننوه مرحوم فردین

  دخترهایم هم نتوانستند خارج از ایران زندگی کنند

  سیاوش فردین: دوست داشتیم بچه‌ها برای تحصیلات عالیه به خارج بروند. حنا و لی‌لی را برای ثبت‌نام به ایتالیا بردیم اما زمانی که من و همسرم خواستیم به ایران بازگردیم دخترها هم شروع به گ ریه کردند و گفتند ما هم با شما بازمی‌گردیم!

  نارملا عین‌الدین: شاید به این خاطر که ما پنج نفر خیلی به هم وابسته هستیم. به اصرار من بود که بچه‌ها خارج از کشور تحصیل کنند چون می‌خواستم به عنوان نوه‌های آقای فردین با دست پر وارد سینما شوند. بالاخره مردم توقع زیادی از این بچه‌ها دارند.

  نباید به اعتبار فردین لطمه‌ای وارد شود

  حنا: هیچ‌وقت به دنبال کار با کارگردانان بزرگ نبودیم. هدف اصلی ما از پذیرفتن یک پیشنهاد بازی، داشتن داستانی قوی است.

  اینستاگرام و برترین ها

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  دکمه بازگشت به بالا